KSV Oostkamp logo
Van De Moortele

pagina van 3 U9 ploegen (2 provinciale ploegen - 1 gewestelijke) seizoen 2017-2018)

link kalender voetbalbond (met laatste stand), tik 5956 in stamnummer! 

TIP: Abonneer jullie (speler en ouders) op de blog pagina, dan krijg je automatisch mail indien trainer iets op de blog plaatst !

Wedstrijdschema

Kalender U9 provinciaal reeks A (vanaf 1/2018)

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
27-01-2018 09:30 K. VC WINGENE A NIV.3 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A NIV.3
  -  
03-02-2018 09:30 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A NIV.3 R. KNOKKE FC A NIV.3
  -  
17-02-2018 11:00 K. DOSKO SINT-KRUIS A NIV.2 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A NIV.3
  -  
24-02-2018 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A NIV.3 K. SP. CLUB BLANKENBERGE A NIV.2
  -  
03-03-2018 09:30 K. FC VARSENARE A NIV.2 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A NIV.3
  -  
10-03-2018 10:00 K. VV COXYDE A NIV.3 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A NIV.3
  -  
17-03-2018 09:30 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A NIV.3 K. VC WINGENE A NIV.3
  -  
24-03-2018 11:00 R. KNOKKE FC A NIV.3 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A NIV.3
  -  
07-04-2018 09:30 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A NIV.3 TORHOUT 1992 KM A NIV.3
  -  
14-04-2018 09:30 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A NIV.3 K. DOSKO SINT-KRUIS A NIV.2
  -  
21-04-2018 09:30 K. SP. CLUB BLANKENBERGE A NIV.2 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A NIV.3
  -  
28-04-2018 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A NIV.3 K. FC VARSENARE A NIV.2
  -  

Kalender U9 provinciaal reeks C (vanaf 1/2018)

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
27-01-2018 09:30 K. VC WINGENE B NIV.3 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3
  -  
03-02-2018 09:30 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3 R. KNOKKE FC B NIV.3
  -  
17-02-2018 11:00 K. DOSKO SINT-KRUIS B NIV.2 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3
  -  
24-02-2018 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3 K. SP. CLUB BLANKENBERGE B NIV.2
  -  
03-03-2018 09:30 K. FC VARSENARE B NIV.2 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3
  -  
10-03-2018 10:00 K. VV COXYDE B NIV.3 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3
  -  
17-03-2018 09:30 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3 K. VC WINGENE B NIV.3
  -  
24-03-2018 11:00 R. KNOKKE FC B NIV.3 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3
  -  
07-04-2018 09:30 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3 TORHOUT 1992 KM B NIV.3
  -  
14-04-2018 09:30 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3 K. DOSKO SINT-KRUIS B NIV.2
  -  
21-04-2018 09:30 K. SP. CLUB BLANKENBERGE B NIV.2 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3
  -  
28-04-2018 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3 K. FC VARSENARE B NIV.2
  -  

Kalender U9 gewestelijk reeks S (vanaf 1/2018)

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
27-01-2018 09:00 K. FC SINT-JORIS SP. NIV.1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1
  -  
03-02-2018 11:15 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1 K. FC HEIST NIV.1
  -  
10-02-2018 11:00 JONG MALE B NIV.1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1
PP
17-02-2018 09:00 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1
  -  
24-02-2018 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE NIV.1
  -  
03-03-2018 09:30 VV WESTKAPELLE NIV.1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1
  -  
10-03-2018 10:00 S.V.V. DAMME NIV.1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1
  -  
17-03-2018 11:15 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1 K. FC SINT-JORIS SP. NIV.1
  -  
24-03-2018 10:00 K. FC HEIST NIV.1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1
  -  
07-04-2018 11:15 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1 JONG MALE B NIV.1
  -  
14-04-2018 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1
  -  
21-04-2018 11:00 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE NIV.1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1
  -  
28-04-2018 11:15 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1 VV WESTKAPELLE NIV.1
  -  

Geen wedstrijden gevonden

Laatste blogbericht

    21-02-2018 - Wedstrijden zaterdag 24/02/2018

    Wedstrijd zaterdag 24/02/2018 om 9u00: KSVO - SC Blankenberge



    Volgende spelers worden om 8u15 in de kleedkamer in Oostkamp verwacht:



    Sem Ballegeer, Juul De Busschere, Milan De Vloo, Wout Florizoone, Stan Govaere, Nathan Ombelets, Forlan Swimberghe, Arthur Van den Langenberg

    Bixente Accou, Tristan Dehaemers, Jore Gevaert, Otti Kesteleyn, Jelle Marly, Louis Sandra, Mathias Staelens,  Lucas Van de Riviere



    Zaterdag 24/02/2018 om 9u00: KSVO - JVV St. Andries



    Volgende spelers worden om 8u15 in de kleedkamer in Oostkamp verwacht:



    Loris Ahmeti, Vic De Buschere, Thibeau Deduytsche, Iben De Knock, Imano Patty, Luca Pont, Sander Sonneville, Maxim Verbeke 



    Aanwezigheid bevestigen op deze blog voor vrijdag 23/02/2018 (12u)


Bekijk alle blogberichten

Trainers

Andy Deduytsche 

email: andy_deduytsche@yahoo.com

tel. : 0479/61.16.50

Andy Haezebrouck 

email: andy.haezebrouck@telenet.be

tel: 0499/729770

Kristof Marly

email: kristof.marly@telenet.be

tel: 0477/171351

Afgevaardigden

Hans De Vloo:

email: hansdevloo@gmail.com

tel: 0479/490523

 

Dennis Sonneville

GSM: 

Email: dennis.sonneville@telenet.be

foto volgt:

 

Liselotte Deberdt

GSM: 0472/924076

Email: liselotte.deberdt@gmail.com

foto volgt:

 

 

Trainingen

trainingen seizoen 2017-2018

 

thuiswedstrijden

Bekijk onze blogpagina

Sponsor(s)

Drankencentrale Engels

Bierhandel Engels bvba Durmelaan 3 te Aalter tel. 0477/371845

Autobedrijf Spegelaere

Land Rover Brugge Spegelaere, Fort Lapin 5, 8000 Brugge

http://www.landrover-dealer.be/land-rover-brugge-spegelaere/nl/home/

tel: 050/323351

email:receptie@autobedrijf-spegelaere.be