Pagina voor de 3 U8 ploegen (2 provinciale ploegen en 1 gewestelijke) seizoen 2018-2019

link kalender voetbalbond (met laatste stand), tik 5956 in stamnummer! 

 

 

Wedstrijdschema

Kalender U8 provinciaal reeks E

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
20-10-2018 09:30 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A NIV.1 K.S.C. WIELSBEKE A NIV.2-1
  -  
03-11-2018 09:00 K. FC VARSENARE A NIV.2-1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A NIV.1
  -  
10-11-2018 09:30 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A NIV.1 K. VK AVELGEM A NIV.2-1
  -  
17-11-2018 11:00 K. DOSKO SINT-KRUIS A NIV.2 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A NIV.1
  -  
24-11-2018 09:30 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A NIV.1 K. FC POPERINGE A NIV.2-1
  -  
01-12-2018 09:30 K. SV DIKSMUIDE A NIV.2-1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP A NIV.1
  -  

Kalender U8 provinciaal reeks F

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
20-10-2018 09:30 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.1 K.S.C. WIELSBEKE B NIV.2-1
  -  
03-11-2018 09:00 K. FC VARSENARE B NIV.2-1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.1
  -  
10-11-2018 09:30 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.1 K. VK AVELGEM B NIV.2-1
  -  
17-11-2018 11:00 K. DOSKO SINT-KRUIS B NIV.2 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.1
  -  
24-11-2018 09:30 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.1 K. FC POPERINGE B NIV.2-1
  -  
01-12-2018 09:30 K. SV DIKSMUIDE B NIV.2-1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.1
  -  

Kalender U8 gewestelijk reeks Q

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
20-10-2018 11:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1 J.V.V.SINT-ANDRIES/BRUGGE NIV.1
  -  
27-10-2018 09:30 K. SK STEENBRUGGE K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1
  -  
07-11-2018 18:30 VV WESTKAPELLE NIV.1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1
  -  
10-11-2018 11:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1 Z. ZEEBRUGGE NIV.1
  -  
17-11-2018 10:30 K. DAR. RUDDERVOORDE B NIV.1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1
  -  
24-11-2018 11:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1 SKD HERTSBERGE A NIV.1
  -  
01-12-2018 09:00 JONG MALE NIV.1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1
  -  

Trainers

Benjamin Stael

email: benjaminstael@gmail.com

tel:0496/443528

 

Ibe Defour:

email: fourtj@gmail.com

tel: 0479/319027

 

Ploegverantwoordelijken

nog aan te duiden

Trainingen

Trainingen seizoen 2018-2019

 

Laatste blogbericht

    08-11-2018 - zaterdag 10/11

    Beste spelers en ouders,



    Op zaterdag 10/11 volgen er twee thuiswedstrijden.



    Om 9u30 spelen we tegen Avelgem, verzamelen 8u45 aan de kleedkamers.

    Om 11u spelen we ook tegen Zeebrugge, verzamelen om 10u15 aan de kleedkamers.



    Avelgem: Lukas DM, Elia, Lucas N, Rens, Jarne, Rune, Liam, Tibo, Mateja, Nio, Yasser, Tuur, Robin en Mathis



    Zeebrugge: Lotte, Maxim, Tibe, Lou, Bellis, Vince en Daan



    Graag bevestigen voor vrijdag 18u.



    Sportieve groeten,

    de trainers


Bekijk alle blogberichten

Bekijk onze blogpagina

Sponsor(s)

B.IN Loungebar Restaurant

Zonnekemeers Parking Site Oud Sint-Jan, 8000 Brugge

tel: 050/311300

email: info@b-in.be

site: http://www.b-in.be

 

OPENINGSUREN

Maandag: Gesloten
Dinsdag: 11:00 - sluiting
Woensdag: 11:00 - sluiting
Donderdag: 11:00 - sluiting
Vrijdag: 11:00 - sluiting
Zaterdag: 11:00 - sluiting
Zondag: Gesloten