KSV Oostkamp logo
Van De Moortele

Pagina voor interprovinciale en 2 gewestelijke U11 ploegen (seizoen 2017-2018)

link kalender voetbalbond (met laatste stand), tik 5956 in stamnummer! 

TIP: Abonneer jullie (speler en ouders) op de blog pagina, dan krijg je automatisch mail indien trainer iets op de blog plaatst !

Wedstrijdschema

Kalender U11 interprovinciaal (seizoen 2017-2018) (vanaf 1/2018)

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
14-04-2018 09:30 K.VV.COXYDE A NIV.3 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A NIV.3
  -  
19-04-2018 18:00 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A NIV.3 K.FC.VARSENARE A NIV.2
  -  
21-04-2018 10:45 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A NIV.3 K.SC.WIELSBEKE A NIV.3
  -  
28-04-2018 11:00 RACING CLUB HARELBEKE A NIV.3 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A NIV.3
  -  

Kalender U11 gewestelijk reeks L (vanaf 1/2018)

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
07-04-2018 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1 K. SK STEENBRUGGE B NIV.1
  -  
14-04-2018 10:45 FC VELDEGEM NIV.1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1
  -  
21-04-2018 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1 K. EXC. ZEDELGEM A NIV.1
  -  
26-04-2018 18:30 K. DAR. RUDDERVOORDE NIV.1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.1
  -  

Kalender U11 gewestelijk reeks N (vanaf 1/2018)

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
07-04-2018 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.2 S.V.D. KORTEMARK NIV.1
  -  
14-04-2018 09:00 TORHOUT 1992 KM B NIV.2 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.2
  -  
21-04-2018 10:30 K. VV AARTRIJKE A NIV.1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.2
  -  
28-04-2018 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.2 K.FC LICHTERVELDE NIV.2
  -  

Laatste blogbericht

    25-04-2018 - Wedstrijd Gew. N 28/04/2018

    Laatste competitiewedstrijd thuis tegen KFC Lichtervelde om 9u.



    Iedereen aanwezig in de kleedkamer om 8u15.



    SELECTIE: Edgar Van Simaeys - Jules Vandoorne - Siebe Talloen - Lowie Talloen - Wout Inghels - Tiebe Gevaert - Siebe Geernaert - Tijs Debussche - Tuur Daenens



    BEVESTIGEN VOOR VRIJDAG 12U!



    Trainer Sam zal er zijn: 0477 06 45 43



    Tot zaterdag!


Bekijk alle blogberichten

Trainers

Walter Marly

Email: waltermarly@skynet.be

Gsm: 0477/132757

Ronny Milet:

email: rmillet@imb-brugge.net

Gsm: 0496/546264

 

Sam Vandenhende:

email: samvandenhende@hotmail.com

Gsm: 0477/064543

 

 

Afgevaardigden

Afgevaardigden: 

Marie  Piert:

email: piert.marie@gmail.com

telefoon: 0477/192178

Liesbeth Lescouhier:

email: lescouhier.liesbeth@telenet.be

tel: 0474/317566

Nikki Neyt

email: neytnikki@hotmail.com

tel: 050/616432

 

Nadia Nollet

email: nadia.nollet@telenet.be

GSM: 0495/704927

foto volgt

Koen Bisschop:

email: koen.bisschop@telenet.be

GSM: 0478/340777

foto volgt

Trainingen

trainingen seizoen 2017-2018

 

thuiswedstrijden

Bekijk onze blogpagina

Sponsor(s)

Kwaliteitsslager De Fruyt-Stevens

Kwaliteitsslager De Fruyt-Stevens, Kortrijksestraat 18, Oostkamp - 050 82 74 33

SARO Verpakkingen

Ten Boomgaard 28, 8200 Sint-Michiels Brugge

email: info@saroverpakkingen.be

Tel: 050/373395

https://www.saroverpakkingen.be/nl/