Pagina voor interprovinciale en 1 gewestelijke U11 ploeg (seizoen 2018-2019)

link kalender voetbalbond (met laatste stand), tik 5956 in stamnummer! 

 

 

Wedstrijdschema

Kalender U11 interprovinciaal (seizoen 2018-2019)

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
20-10-2018 10:30 K.VK.AVELGEM A K.V.C.S.V.OOSTKAMP A
  -  
27-10-2018 10:45 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A K.SV.DIKSMUIDE A
  -  
03-11-2018 10:45 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A S.C.T. MENEN A
  -  
10-11-2018 10:00 K.VK.NINOVE A K.V.C.S.V.OOSTKAMP A
  -  
17-11-2018 10:45 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A FC WETTEREN A
  -  
24-11-2018 10:45 K.VC.WINGENE A K.V.C.S.V.OOSTKAMP A
  -  
01-12-2018 10:45 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A K.FC.VARSENARE A
  -  

Kalender U11 gewestelijk reeks O

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
20-10-2018 09:30 JONG MALE NIV.1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.1
  -  
27-10-2018 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.1 K. SK WENDUINE A NIV.1
5 - 0 (F1)
03-11-2018 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.1 K. FC MOERKERKE NIV.1
  -  
10-11-2018 10:00 VVC BEERNEM B NIV.1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.1
  -  
17-11-2018 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.1 Z. ZEEBRUGGE NIV.1
  -  
24-11-2018 11:00 K. SK STEENBRUGGE C NIV.1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.1
  -  
01-12-2018 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.1 DAR. BRUGGE A NIV.1
  -  

Trainers

Ludwig Sevenhant:

email: Ludwig.sevenhant@skynet.be

tel: 0472/997608

 

Geert Van Reybrouck:

email: 

tel: 0473/193122

Ploegverantwoordelijken

Afgevaardigden: 

 

Joeri Verfaillie en Ellen Vermeulen (ouders van Elias Verfaillie)

email:  joeri.verfaillie@gmail.com of ellen_vermeulen@hotmail.com

GSM: Joeri:  0474/789990 of Ellen: 0498/258145

foto's volgen

 

Trainingen

Trainingen seizoen 2018-2019

 

Laatste blogbericht

    09-11-2018 - wedstrijden van zaterdag 10 november

     



    Spelen zaterag 10/11 om 10.00 uur in Beernem:

    Verzamelen om 9.20 uur in Beernem (adres: Sportpar Drogenbrood – Wellingtraat 29 A – 8730 Beernem)

    Ahmeti Andis 

    Declerck Lars

    Bolle Nicolas

    Rotsaert Tiago 

    Van Parys Florian

    Verscheuren Lars

    Tierenteyn Yaron 

    Vercauteren Mauritz 

    Van Eenooghe Ruiz



     



    Spelen zaterdag 10/11 om 10.00 uur in Ninove:

    Verzamelen om 8.10 uur in Oostkamp.

    Verzamelen om 9.20 in Ninove (adres: Park De Kloppers – Denderstraat – 9402 Meerbeke)

    Delaere Mauro 

    Van Audenaerde Mauro 

    Vanslambrouck Jules 

    Verfaillie Elias 

    Dehaemers Tiebe

    Stockelynck Brecht 

    Vervaeke Mathias

    Van De Moere Jonas

    Van Torre Loewie

    De Bruyne Lars


Bekijk alle blogberichten

Bekijk onze blogpagina

Sponsor(s)

Kwaliteitsslager De Fruyt-Stevens

Kwaliteitsslager De Fruyt-Stevens, Kortrijksestraat 18, Oostkamp - 050 82 74 33

SARO Verpakkingen

Ten Boomgaard 28, 8200 Sint-Michiels Brugge

email: info@saroverpakkingen.be

Tel: 050/373395

https://www.saroverpakkingen.be/nl/