Pagina voor 1 interprovinciale en 2 gewestelijke U10 (seizoen 2018-2019)

link kalender voetbalbond (met laatste stand), tik 5956 in stamnummer! 

Wedstrijdschema

Kalender U10 interprovinciaal (seizoen 2018-2019)

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
12-01-2019 10:45 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A K.SV.DIKSMUIDE A
  -  
19-01-2019 10:30 K.VK.AVELGEM A K.V.C.S.V.OOSTKAMP A
  -  
26-01-2019 10:45 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A S.C.T. MENEN A
  -  
02-02-2019 10:45 K.VC.WINGENE A K.V.C.S.V.OOSTKAMP A
  -  
16-02-2019 10:45 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A K.FC.SPARTA PETEGEM A
  -  
23-02-2019 10:00 K.SC.WIELSBEKE A K.V.C.S.V.OOSTKAMP A
  -  
09-03-2019 11:15 K.SV.DIKSMUIDE A K.V.C.S.V.OOSTKAMP A
  -  
16-03-2019 10:45 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A K.VK.AVELGEM A
  -  
23-03-2019 10:00 S.C.T. MENEN A K.V.C.S.V.OOSTKAMP A
  -  
30-03-2019 10:45 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A K.VC.WINGENE A
  -  
13-04-2019 10:00 K.FC.SPARTA PETEGEM A K.V.C.S.V.OOSTKAMP A
  -  
27-04-2019 10:45 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A K.SC.WIELSBEKE A
  -  

Kalender U10 gewestelijk reeks B vanaf 1/2019

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
12-01-2019 09:15 KV OOSTENDE C NIV.3 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3-2
  -  
19-01-2019 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3-2 K.S.K. SNAASKERKE NIV.3
  -  
26-01-2019 09:30 K. SV JABBEKE A NIV.3-2 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3-2
  -  
02-02-2019 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3-2 K. EG GISTEL A NIV.3
  -  
09-02-2019 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3-2 K. FC VARSENARE B NIV.3
  -  
16-02-2019 09:30 DAR. BRUGGE B NIV.3-2 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3-2
  -  
23-02-2019 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3-2 JONG MALE A NIV.3-2
  -  
09-03-2019 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3-2 KV OOSTENDE C NIV.3
  -  
16-03-2019 09:15 K.S.K. SNAASKERKE NIV.3 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3-2
  -  
23-03-2019 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3-2 K. SV JABBEKE A NIV.3-2
  -  
30-03-2019 09:15 K. EG GISTEL A NIV.3 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3-2
  -  
06-04-2019 10:00 K. FC VARSENARE B NIV.3 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3-2
  -  
13-04-2019 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3-2 DAR. BRUGGE B NIV.3-2
  -  
27-04-2019 09:30 JONG MALE A NIV.3-2 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3-2
  -  

Kalender U10 gewestelijk reeks H vanaf 1/2019

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
12-01-2019 09:30 JONG MALE B NIV.2-1 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.2-1
  -  
19-01-2019 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.2-1 SKD HERTSBERGE NIV.2
  -  
26-01-2019 10:45 SV LOPPEM A NIV.2 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.2-1
  -  
02-02-2019 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.2-1 K. E. DE HAAN NIV.2
  -  
09-02-2019 11:15 TORHOUT 1992 KM C NIV.2 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.2-1
  -  
16-02-2019 09:00 K. DOSKO SINT-KRUIS B NIV.2 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.2-1
  -  
23-02-2019 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.2-1 K. FC HEIST NIV.2
  -  
09-03-2019 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.2-1 JONG MALE B NIV.2-1
  -  
16-03-2019 09:30 SKD HERTSBERGE NIV.2 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.2-1
  -  
23-03-2019 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.2-1 SV LOPPEM A NIV.2
  -  
30-03-2019 10:00 K. E. DE HAAN NIV.2 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.2-1
  -  
06-04-2019 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.2-1 TORHOUT 1992 KM C NIV.2
  -  
13-04-2019 09:00 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.2-1 K. DOSKO SINT-KRUIS B NIV.2
  -  
27-04-2019 10:00 K. FC HEIST NIV.2 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.2-1
  -  

Trainers

Walter Marly

Email: waltermarly@skynet.be

Gsm: 0477/132757

 

Frederik Marly

email: frederik.marly@telenet.be

tel: 0478/701800

Dennis Sonneville:

GSM:  0486/757465

Email: dennis.sonneville@telenet.be

foto volgt:

Ploegverantwoordelijken

Hans De Vloo:

email: hansdevloo@gmail.com

tel: 0479/490523

Dennis Sonneville:

GSM:  0486/757465

Email: dennis.sonneville@telenet.be

foto volgt:

 

Melanie Gevaert:

GSM: 0476/323803

Email: melanie.gevaert@telenet.be

 

Liesbeth Lescouhier

GSM: 0474/317566

Email: lescouhier.liesbeth@telenet.be

 

Virginie De  Kesel

GSM: 0476/928478

Email: virginieke5@hotmail.com

foto volgt

 

Trainingen

Trainingen seizoen 2018-2019

 

Laatste blogbericht

    10-01-2019 - KSVO U10:selectie 12/01/2019

    selectie 12/01/2019



    U10 I.P.  KSVO – DIKSMUIDE  U10



    Spelen om 10h45 thuis : In kleedkamer 10h00



    Bevestigen voor vrijdag 12h30 aub



     



    1 Debusschere Vic



    2 Debusscher Juul



    3 Florizoone Wout



    4 Gevaert Jore



    5 Hoet Mathijs



    6 Marly Maxime



    7 Marly Jelle



    8 Pont  Luca



    9 Swimberghe Forlan



    10 Schepens Tom



    Trainer Walter  Afgevaardigde: liesbeth , Melanie , Virgini , Hans , Griet



     



    ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..



    selectie 12/01/2019



    U10 reeks B niv .3  . KV Oostende -  KSVO  U10



    Spelen om 9h15   vertrek voorkant Valkaart 8h00  : In kleedkamer 8h30



    Adres: Sportparklaan 1 Oostende / Sportpark De Schorre  terrein ?



    Bevestigen voor vrijdag 12h30 aub



     



    1 Naeyart Devon



    2 Debussche Niel



    3 Dehaemers Tristan



    4 Inghels Manu



    5 Govaere Stan



    6 Ombelets Nathan



    7 Sonneville Sander



    8 Vanden Langeberh Arthur



    9 Vande Riviere Lucas



    Trainer Frederik       Afgevaardigde  Liesbeth Of Melanie



    …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..



     



    selectie 12/01/2019



    U10 reeks  niv .1-2  . Jong Male B -  KSVO  U10



    Spelen om 9h30   vertrek voorkant Valkaart 8h15  : In kleedkamer 8h45



    Adres: Brieversweg 377 St Kruis -Male



    Bevestigen voor vrijdag 12h30 aub



    1 Accou Bixente



    2 Ahmethi Loris



    3 Bonte Wout



    4 De vloo Milan



    5 De Duytsche Thibau



    6  De Knock Iben



    7 Lopez Ukwadi Diego



    8 Verbeke Maxime



    9 Meulemeester Yben  ?



    10 Kestleyn Otti  ?



    Trainer Dennis   Afgevaardigde  : Virgini of Hans


Bekijk alle blogberichten

Bekijk onze blogpagina

Sponsor(s)

KBC

KBC Bank en Verzekeringen

KANTOOR Oostkamp:

KORTRIJKSESTRAAT 27 - 8020 OOSTKAMP
T.+ 32 50 83 11 20