Pagina voor 1 interprovinciale en 2 gewestelijke U10 (seizoen 2018-2019)

link kalender voetbalbond (met laatste stand), tik 5956 in stamnummer! 

Wedstrijdschema

Kalender U10 interprovinciaal (seizoen 2018-2019)

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
27-04-2019 10:45 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A K.SC.WIELSBEKE A
  -  

Kalender U10 gewestelijk reeks B vanaf 1/2019

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
27-04-2019 09:30 JONG MALE A NIV.3-2 K.V.C.S.V. OOSTKAMP B NIV.3-2
  -  

Kalender U10 gewestelijk reeks H vanaf 1/2019

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
27-04-2019 10:00 K. FC HEIST NIV.2 K.V.C.S.V. OOSTKAMP C NIV.2-1
  -  

Trainers

Walter Marly

Email: waltermarly@skynet.be

Gsm: 0477/132757

 

Frederik Marly

email: frederik.marly@telenet.be

tel: 0478/701800

Dennis Sonneville:

GSM:  0486/757465

Email: dennis.sonneville@telenet.be

foto volgt:

Ploegverantwoordelijken

Hans De Vloo:

email: hansdevloo@gmail.com

tel: 0479/490523

Dennis Sonneville:

GSM:  0486/757465

Email: dennis.sonneville@telenet.be

foto volgt:

 

Melanie Gevaert:

GSM: 0476/323803

Email: melanie.gevaert@telenet.be

 

Liesbeth Lescouhier

GSM: 0474/317566

Email: lescouhier.liesbeth@telenet.be

 

Virginie De  Kesel

GSM: 0476/928478

Email: virginieke5@hotmail.com

foto volgt

 

Griet Beuselinck

Email: griet.beuselinck@telenet.be

GSM: 0499/201915

foto volgt

 

Trainingen

Trainingen seizoen 2018-2019

 

Laatste blogbericht

    28-03-2019 - KSVO U10:Selectie zaterdag 24/11/2018

    Selectie ZATERDAG 30/03/2019



    U10 I.P.  KSVO U10 IP - Wingene



    Spelen om 10h45: In kleedkamer 10h00 ( niet op tijd = ¼ spelen )



      Vertrek :



      Adres : thuis   



    Bevestigen voor vrijdag 12h30 aub



     1 Debusschere Vic



    2 Marly Maxime



    3  Debussche Niel



    4 Swimberghe Forlan



    5 Hoet Mathijs



    6 Marly Jelle



    7 Gevaert Jore



    8 Florizoone Wout



    9  Sonneville Sander



    10 Naeyaert Devon



    11



     



    Trainer Walter  Afgevaardigde:  Griet.



     



    ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..



    selectie 30/03/2019



    U10 reeks B niv .3    GISTEL - KSVO  U10 



    Spelen om 9h15   : In kleedkamer 8h30 stipt ( niet op tijd = ¼ spelen )



    Adres:  Pol Gernaeystraat 1 Gistel  26,9 km. Ongeveer 22 min.



    Vertrek :  sporthal voorkant 8h00



    Bevestigen voor vrijdag 12h30 aub



     



    1 Vande Riviere Lucas 



    2 Govaere Stan



    3 Kestleyn Otti 



    4 Vanden Langenbergh Arthur



    5 Inghels Manu



    6 Accou Bixente



    7 Ahmethi Loris



    8 Dehaemers Tristan



    9 Debusscher Juul



    10



    11



     



    Trainer Frederik       Afgevaardigde  : Liesbeth of Melanie



    …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..



    selectie zaterdag  30/03/2019



    U10 reeks  niv .1-2    De Haan - KSVO  u10



    Spelen om  10h00: In kleedkamer 9h15 stipt ( niet op tijd = ¼ spelen )



    Adres: Nieuwe Steenweg 253 De Haan  24,1 km. Ongeveer 22 min.



    Vertrek : 8h45 ALLEN RECHTSTREEKS AUB 



    Bevestigen voor vrijdag 12h30 aub



     



    1 Devloo Milan



    2 Verbeke Maxim



    3 Schepens Tom



    4 Bonte Wout



    5 Meulemeester Yben



    6  Ombelets Nathan



    7 Lopez Ukwadi Diego



    8  Ballegeer Sem



    9  Deknock Iben



    10 



     



    Trainer  Vincent      Afgevaardigde  : Hans -Virginie



    …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………



    Gekwetste: Pont Luca



    Vakantie: Thibau DD


Bekijk alle blogberichten

Bekijk onze blogpagina

Sponsor(s)

KBC

KBC Bank en Verzekeringen

KANTOOR Oostkamp:

KORTRIJKSESTRAAT 27 - 8020 OOSTKAMP
T.+ 32 50 83 11 20