Interprovinciale U17 (seizoen 2018-2019)

link kalender voetbalbond (met laatste stand), tik 5956 in stamnummer!

Wedstrijdschema

Kalender U17 interprovinciaal (seizoen 2018-2019)

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Uitslag
01-09-2018 14:30 S.C.T. MENEN A K.V.C.S.V.OOSTKAMP A
2 - 1
08-09-2018 14:15 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A K.FC.VIGOR WUITENS HAMME A
4 - 0
15-09-2018 14:15 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A K.SV.TEMSE A
3 - 6
22-09-2018 17:00 FOOTBALL CLUB GULLEGEM A K.V.C.S.V.OOSTKAMP A
  -  
29-09-2018 14:15 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A SPORTKRING SINT-NIKLAAS A
  -  
06-10-2018 15:00 SV.WEVELGEM CITY A K.V.C.S.V.OOSTKAMP A
  -  
13-10-2018 14:15 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A K.FC.VARSENARE A
  -  
20-10-2018 14:15 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A S.C.T. MENEN A
  -  
27-10-2018 15:00 K.FC.VIGOR WUITENS HAMME A K.V.C.S.V.OOSTKAMP A
  -  
03-11-2018 14:30 K.SV.TEMSE A K.V.C.S.V.OOSTKAMP A
  -  
10-11-2018 14:15 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A FOOTBALL CLUB GULLEGEM A
  -  
17-11-2018 15:00 SPORTKRING SINT-NIKLAAS A K.V.C.S.V.OOSTKAMP A
  -  
24-11-2018 14:15 K.V.C.S.V.OOSTKAMP A SV.WEVELGEM CITY A
  -  
01-12-2018 15:00 K.FC.VARSENARE A K.V.C.S.V.OOSTKAMP A
  -  

Trainers

Kevin Deslypere

email: zie onderaan

tel: 0486/346679

 

 

Jurgen Fockedey (fysische trainer):

email: jurgenfockedey@telenet.be

telefoon: 0477/584038 

Ploegverantwoordelijken

Ann Bogaert

email: peter.puype1@telenet.be

tel: 0497/369218 of 050/823495

Pascal Pannier:

email: pascalpannier@skynet.be

GSM: 0473941033

foto volgt

 

Rik De Bruycker

email: rik.de.bruycker@telenet.be

GSM:

foto volgt

 

 

Trainingen

Trainingen seizoen 2018-2019

Trainer U17

Kevin Deslypere

Stuur Kevin Deslypere een e-mail bericht
U moet aangemeld zijn en ingeschreven op de blog om Kevin Deslypere een e-mail bericht te kunnen sturen.
Klik hier om u aan te melden

Laatste blogbericht

    13-09-2018 - KSV OOSTKAMP - Temse

    Mannen,



    Zaterdag spelen we toch een belangrijke wedstrijd tegen Temse. De eerste echte test, tegen een ploeg die 6/6 haalt in de competitie. Ze hebben hun start niet gemist, ideaal om daar even een stokje voor te steken ;).



    Wedstrijd: KSV OOSTKAMP U17 - Temse



    Wedstrijd start om 14u15, we verzamelen in de kleedkamer om 13u00.



    Iedereen heeft de training aan van KSVO!



    Selectie: Jef Balbaert, Ritse De Bruycker, Quinten Puype, Jorrit Sarlet, Yentl Hubrecht, Siebe Helewaut, Robrecht Monbaliu, Arne Zarka, Robbe Delrue, Hamza Herzallah, Simon Pintelon, Kaelin Haerens, Jody Malenda Vanderwee, Corneel Van de Velde, Robbe Helewaut (eventueel?)



    Niet geselecteerd: Pieter Boute (niet komen trainen), Gilles Brakel (revalidatie), Lester Dumarey (blessure knie, rust), Arthur Pannier (revalidatie)



    Belangrijk:



    Pieter BouteJody Malenda Vanderwee en Lester Dumarey hebben zich opgegeven om een wedstrijd te fluiten. Enkel Lester Dumarey heeft de toestemming om te wisselen met iemand van de ploeg, indien zijn blessure het niet toelaat... Lester Dumarey jij zorgt zelf voor vervanging indien nodig en geeft de naam door voor vanavond ;).



    09u30: PU8a - KFC Varsenare: Jody Vanderwee

    09u30: PU8b - KFC Varsenare: Lester Dumarey 

    11u00: GU8 - VV Westkapelle : Pieter Boute



    Tot zaterdag



    Grt Kevin


Bekijk alle blogberichten

Bekijk onze blogpagina

Sponsor(s)

Hydrauliek DE BUF

Hydrauliek DE BUF, Brugsestraat 192, Oostkamp tel. 050 83 15 15 verkoop@debuf.be