KSV Oostkamp logo
Van De Moortele

Lijst bestuursleden

naam

voornaam

functie

foto

email

tel

gsm

Bossu

Luc

begeleiding scheids - technisch comite

lucbossu@hotmail.com

050/389258

0472/901091

Braet Patrick financieel comite        
Brakel Olivier Bestuurslid        
Debusschere Paskal bestuurslid        
Deprez Peter technisch comite        

Desmet

Pierre

bestuurslid

 

pierre.desmet.oo@skynet.be

050/277776

0495/107424

Devliegere

Paul

voorzitter

p.devliegere@scarlet.be

050/826573

0478/931472

D'Hulster

Eddy

jeugd comite

eddy.dhulster@pandora.be

050/822655

0474/655771

Geers

Patrick

bestuurslid


geerpatr@gmail.com

 

0478/203236

Geers Patrick junior technisch comite        

Herpoel

Daniel

ondervoorzitter

daniel.herpoel@telenet.be

 

0476/334549

Huyghe Rik  jeugdcoordinator huyghe.rik@gmail.com   0479/385575

Lambert

Eric

Erevoorzitter

 

lambertoostkamp@hotmail.com

050/822248

 

Mulier Hans sportief verantwoordelijke hans.mulier@pandora.be   0479/560433

Neirynck

Frits

ondervoorzitter-financ comite

fneirynck@skynet.be

050/824234

0479/951387

Sap

Walter

commercieel comie

walter.sap@skynet.be

050/826602

0498/595815

Taveirne

JP

Sportadmin

jp.taveirne@telenet.be

050/827215

0487/710516

Teerlinck

Tom

bestuurslid


tom_teerlinck1@hotmail.com

 

0494/925017

Van Hulle

Ivan

Secretaris G.C.

ivan.van.hulle@telenet.be

050/824419

 

Vandewalle

Johan

jeugdcomite

johan.vandewalle@skynet.be

050/825920

0476/410020

Vanryckeghem

Daniel

bestuurslid

danielvanryckeghem1@telenet.be

050/824811

0479/784706

Vanryckeghem

Roger

technisch-financ comite

roger.vanryckeghem@telenet.be

 

0494/032753